ویتالیم فورت حاوی اسیدهای آمینه آزاد است که از روشهای تخمیر و هیدرولیز اندامهای گیاهی بدست آمده است. ویتالیم فورت حاوی 19 نوع اسید آمینه ضروری است که در پروتئینها یافت می گردد. این ترکیب با تاثیراتی که برروی رشد گیاه و توان تولید محصول می گذارد کمیت و کیفیت و عملکرد محصول را افزایش می دهد. ویتالیم فورت را درزمانی که رشد گیاه به هردلیل متوقف شده است استفاده کنید تا رشد گیاه به حالت طبیعی بازگردد. همچنین این ترکیب را با کودها وسموم کشاورزی(بخصوص قارچ کش ها) ترکیب کرده و همزمان استفاده نمائید. که از این طریق باعث افزایش چسبندگی کود و سموم به برگ شده و قدرت انتقال آنها را در درون گیاه افزایش می دهد. ویتالیم فورت می تواند در زمان مواجه شدن گیاه با هریک از تنشهای محیطی (تنش گرمائی ، سرمازدگی، شوری، خشکی، یخبندان ، تگرگ و حمله آفات و بیماریها) مقاومت طبیعی گیاه را افزایش دهد و به مقدار قابل توجهی از میزان خسارت بکاهد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ویتالیم فورت

  • تولیدکننده: فیوچراکو اسپانیا
  • مدل کالا: کود ضداسترس آمینواسیدی یک لیتری اسپانیا
  • موجودی: ناموجود
  • 0 تومان


کالاهای مرتبط

اکوکوئل FMZ آهن-روی-منگنز

اکوکوئل FMZ آهن-روی-منگنز

تولید کننده: شرکت فیوچراکو اسپانیا ..

178,000 تومان

کدامین 150

کدامین 150

مجموع های از اسیدهای آمینه آزاد موثر در برابر شرایط نامساعد محیطی این ترکیب به علت دارا بودن 150gr/lit اسیدهای آمینه آزاد موجب بهبود رنگ و طعم میوه..

125,000 تومان 127,500 تومان

وینچ   IFTC

وینچ IFTC

عصاره ای از ارزشمندترین محرک های رشد طبیعی ضد تنش های گیاهیبرطرف کننده اثرات سوء ناشی از استرس های محیطی همچون خشکی،سرمای شدید، گرمای شدید، بادهای گرم..

0 تومان

آمینور امکس انگلستان (جدید)

آمینور امکس انگلستان (جدید)

کود تخصصی بهبود دهنده رشد آلی، ضد تنشهای دمایی و آبی، محرک رشدمیزان مصرف: در خاک 5ل در هکتار  محلولپاشی 1تا2لیتر در هکتارنیتروژن10.10% اسید آمینه..

240,000 تومان 247,000 تومان