• فسفیمکس3020 اسپانیا (سم-کود فسفیت پتاسیم)


فسفی مکس 20-30 شامل 30% فسفر و 20% پتاسیم است.

این گروه از محصولات علاوه بر خواص تغدیه ای دارای اثرات مقاوم کنندگی گیاهان به انواع بیماری ها می باشد. گروه فسفیمکس ها حاوی یون فسفیت است که در کنترل برخی از مهمترین بیماری های قارچی و باکتریائی و همچنین افزایش مقاومت گیاهان در برابر سایر بیماری های گیاهی نقش اساسی دارند. در کنار این یون عناصر تغذیه ای دیگری مانند کلسیم، مس و ... نیز وجود دارد. حضور سایر عناصر در کنار یون فسفیت قدرت کنترل کنندگی آن را افزایش خواهد داد. یون فسفیت همچنین پیش زمینه سنتز فیتوالکسین ها (ترکیباتی که در مقدار ناچیز درگیاه تولید شده و در ایجاد و القاء مقاومت نقش دارند) می باشد. بنابراین استفاده از فسفیمکس ها سیستم دفاعی گیاه را فعال کرده و به تسریع دربهبودی گیاهان پس از ابتلاء به هر گونه بیماری کمک می کند. چنانچه از این محصولات به عنوان پیشگیری از ابتلا گیاه به بیماری ها استفاده نمائید مقاومت گیاه به بیماری ها افزایش یافته و خطر بروز بیماری را از بین خواهند برد. به جهت تاثیرات چند جانبه و همزمان در درون سلولهای گیاهی امکان مقاوم شدن عوامل بیماریزا به گروه فسفیمکس ها وجود نخواهد داشت.

 

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

فسفیمکس3020 اسپانیا (سم-کود فسفیت پتاسیم)

  • تولیدکننده: فیوچراکو اسپانیا
  • مدل کالا: کودفسفی مکس (فسفیت پتاسیم) یک لیتری اسپانیا
  • موجودی: در انبار
  • 118,000 تومان


کالاهای مرتبط

کدا فوس کی

کدا فوس کی

..

126,000 تومان 130,000 تومان

وکسال فسفر P45

وکسال فسفر P45

..

0 تومان

اگریفوس 40% اس ال 5لیتری

اگریفوس 40% اس ال 5لیتری

قارچ کش سیستمیک اگریفوس 40% اس الحاوی دو عنصر اصلی: فسفر (به فرم اسید فسفونیک) و پتاسیم (KHPO) می باشد که سبب تولید فیتوآلکسینها و پروتئینهایی در گیاه..

81,000 تومان

وین فوس IFTC

وین فوس IFTC

وین فوس برخلافكودهاي رايج فسفره كه بر پايه اسيد فسفريك توليد مي گردند، از منبع كودي اسيد فسفرو (h3po3) منشاء  گرفته که در فرایند تر..

125,000 تومان

کینگ فول روی مس منگنز امکس انگلستان

کینگ فول روی مس منگنز امکس انگلستان

این ترکیب به دلیل داشتن درصد قابل توجه مس و منگنز میتواند بعنوان یک ترکیب مقاوم کننده گیاه در برابر بیماری های قارچی و باکتریایی بویژه در کشت سبزی..

185,000 تومان 188,000 تومان

فولیار سوپریم امکس انگلستان

فولیار سوپریم امکس انگلستان

این کود با دارا بودن فسفر و پتاسیم و همچنین گوگرد به فرم میکرونیزه تامین انرژی، تحمل به خشکی، تغذیه، کنترل بیماری و رشد را به طور همزمان برای گیاه..

147,000 تومان 150,000 تومان